EQUESTRO Jezdecká přilba PHANTOM navy

• slušivá, hezký tvar
    • vyjmutelné a pratelné polstrování
    • kolečko na změnu velikosti
    • hezké provedení
    • popruhy kolem ucha na levé straně nejdou posunout tak, aby mi koukalo ucho, jdou přes ucho (jsou krátké). Je to díky zápince, která je přidělána na pevno a víc už to povolit nejde. Na pravé straně povolit jdou podle potřeby. Nevím, jestli to něčemu vadí, mně to nevadí. Jedno ucho mi kouká, druhé ne :D Asi také záleží na tvaru hlavy - manželovi seděla helma na uších, mít by jí nemohl, ale on má malou hlavu. Lepší je vyzkoušet.

Celkově jsem spokojená. Velikost helmy mám 52-56 cm. Hlavu mám 54 cm a helmu mám tak akorát, nevím, jestli by se tam 55 nebo 56 cm hlava vešla... možná se časem polstrování trochu vytvaruje, vytlačí.

Značka
Barva
modrá

Velmi flexibilní přilba, která Vám zajistí bezpečnou jízdu na koni. splňuje bezbečnostní normu VG1 01.040 2014-12 přední, horní a zadní ventilační štěrbiny nabízejí skvělé proudění vzduchu pohodlné polstrování je odnímatelná a omyvatelná vložka z paměťové pěny s látkou odvádějící vlhkost přilba s nastavovacím systémem velikosti popruh navržený na ochranu krku s rychlým odepínáním

Velikost:  S-M (52-56cm); M-L (57-61cm)

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v AuraSHOP