Nejnovější recenze ze sekce Jezdecké helmy

Přidáno: 1. listopadu 2015

Zakoupeno v Kamír & Co

• pěkná, lehká, dobře sedí, jako plus hodnotím nastavitelnost velikosti
  • nemám proti

Ověřený zákazník Konikum.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. října 2015

Zakoupeno v Konikum.cz

Pro nás byla jednoznačnou volbou. Skvělá kvalita za dobrou cenu.

J. Vich J. Vich

Přidáno: 23. června 2015

• jedna z mala, ktera pasuje na ovalnou (nekulatou) hlavu
  • lehoucka
  • dobre odvetrani
  • nadstandardni moznosti nastaveni
  • reflexni prouzky po cele delce (bezpecnost)
  • vntrni provedeni celkove skromne, zakladni

Pokud mate vyrazneji ovlanou hlavu, pasujici helma se shani dost tezko - vetsina znacek vyrabi na kulate hlavy.

Casco Mistrall mezi ty pasujici rozhodne patri a netlaci ani na cele, ani na temeni. Lze to dobre doladit polohovatelnymi bocnimi pozicemi podbrandiho reminku i stelovacim koleckem vzadu.

Z hlediska bezpecnosti tehle prilbe neni co vytknout (jednolity vylisek, relfexni pasky, atd.), ale mensi vyhradu mam ke zpracovani vnitnri casti. Je skoda, ze zevnitr je to jenom zakladni Casco - viditelny polystyren, polstrovani jen na exponovanych castech (a jeste ne coolmaxove).

Celkove ale skvela pribla za prijatelne penize, ktera v primem porovnani s "renomovanymi" znackami typu GPA obstoji zcela bez problemu (doporucuji prohlednout take zahranicni testy bezpecnosti jezdeckych prileb).

Přidáno: 10. června 2015

(naposledy upraveno 10. června 2015)

• slušivá
  • lehká a pohodlná
  • snadné utahování, povolování a nastavování velikosti helmy
  • i ve velkých vedrech pohodlná, nepaří se v ní hlava jako v jiných helmách

Toto je má již 4. helma značky Casco a jinou bych již ani nevolila, helmy Casco jsou slušivé, jednoduché na nastavování velikosti, řada Mistrall má dokonce velmi snadno nastavitelné "popruhy" např. oproti řadě Dynamite. Když se mě někdo ptá na helmu, doporučuji jedině Casco a to i pro děti. Musím říct, že v mém okolí jedost koňáků používajících právě tyto helmy a neznám jediného, který byl nespokojený, naopak z jiných značek přecházejí právě na Casco. Nejenom, že to jsou snad nejslušivější helmy, ale také jsou pohodlné a splňují vše, co má kvalitní helma poskytovat. Mě zachránila život a přítelovo dceři obličej, když letěla ze splašeného koně přímo na asfalt a ochranný kšilt zabránil tomu, aby si hodně ublížila. Skončila "jen" se zlomenou rukou a to jen díky tomu, že měla helmu...

Jinak abych moc neodbočila, tato helma jako jedna z mála pasuje dobře a nikde mě netlačí, většinou mě helmy tlačí boku hlavy a tato ne. V zimě pod ní snadno dám tenkou čepici a nikde netlačí ani tak.

Přilba jezdecká dětská Lota

Přilba jezdecká dětská Lota

Přidáno: 1. června 2015

(naposledy upraveno 1. června 2015)

Zakoupeno v Kamír & Co

Moc pěkná a funkční helma

Přidáno: 18. května 2015

(naposledy upraveno 18. května 2015)

potřebovala jsem dárek

Belstar Semišová jezdecká přilba

Belstar Semišová jezdecká přilba

Ověřený zákazník Mauricio Ověřený zákazník

Přidáno: 18. prosince 2014

(naposledy upraveno 18. prosince 2014)

Zakoupeno v Mauricio

Helmu jsem poslala zpět a objednala dražší a kvalitnější. Zde opravdu není vhodné šetřit. Na hlavě špatně sedí a design též nic moc.

Ověřený zákazník Jezdecké potřeby DULKAJ Ověřený zákazník

Přidáno: 9. května 2014

Zakoupeno v Jezdecké potřeby DULKAJ

• Velice pohodlná!
  • Pěkný desing.

Helmu už doma jednou mám (z tohoto obchodu), tu jsem nechala své sestře, jsem s ní velice spokojená, jinou nechci.
Výborná cena, vřele doporučuji!

Přidáno: 6. května 2014

Zakoupeno v Kamír & Co

• velice pohodlná,bezpečná a pěkná,která dobře sedí na hlavě. Dá se i pěkně očistit vně i zevnitř.
  • Nic se nedá vytknout.

doporučuji i vzhledem k cenové dostupnosti. Mám ji osobně a i moje dcera a jsme velice spokojeni.

Přidáno: 3. května 2014

• lehká
  • vzdušná
  • dobře nastavitelná, skvěle sedí
  • slušivá
  • kvalitní, velmi dobrá ochrana při pádu
  • prověřená kvalitní značka

Helmu jsem si koupila, protože má stará Casco Youngster Dynamite už byla po třech letech odřená a taková celá nehezká (avšak stále funkční), každopádně jinou značku jak Casco jsem nechtěla, mám s ní skvělé zkušenosti (první helma byla Casco Ecco), nikdy se mi nic neutrhlo, neodlepilo, prostě opravdu kvalitní helmy.
Helmu Casco Mistrall Floral jsem si tedy koupila, abych měla opět pěknou slušivou helmu, se kterou udělám hodně parády a ještě udělám něco pro svou bezpečnost. Nedávno jsem celkem drasticky spadla ze splašeného koně přímo na asfaltovou silnici a dala jsem si opravdu pořádnou ránu do týla. Nastavovací kolečko ruplo a odletělo a na helmě se zevnitř udělala prasklina cca 10cm směrem nahoru. Z venku helma měla jen pár odřenin v oblasti týla. Brněla mě celá hlava a tak jsem se nakonec rozhodla zajet do nemocnice, kde si mě 3dny nechali (otok lebky a podvrtnutá krční páteř - spadla jsem přímo na hlavu). Helma mi zachránila život a tak si teď koupím opět tu stejnou. Myslím, že kdybych měla nějakou méně kvalitní, tak bych skončila daleko hůř, nejméně s lehkým otřesem mozku. Takže už opravdu jedině helmu Casco :)

Přidáno: 18. prosince 2013

• kvalitni produkt

CASCO Jezdecká Helma Youngster lesklá

CASCO Jezdecká Helma Youngster lesklá

Přidáno: 30. listopadu 2013

• vhodná pro začátečníky
  • vydrží velmi dlouho
  • nastavitelná velikost
  • tvar, který nikomu příliš nesluší :D
  • po třech letech se začíná samo povolovat nastavení velikosti a helma tak padádočela

vhodáprozačátečíky

Ověřený zákazník Mauricio Ověřený zákazník

Přidáno: 26. července 2013

Zakoupeno v Mauricio

• lehká
  • prodyšná
  • dobře se nosí, nikde netlačí
  • květinový vzor je velmi decentní a přitom zajímavou ozdobou

Přilbu jsem pořídili dceři, byla jsem z ní tak nadšená, že jsem si ji koupila také. Oproti mojí semišové choplince je super lehká, příjemná na nošení a mnohem líp vypadá.

Přidáno: 9. června 2013

• je úžasná !!!...

je to prostě ta nejlepší helma jakou jsem kdy měla !!!... :)

Zobrazuji 141 - 154 ze 154 recenzí 1...4 5 6 7 [ 8 ]